![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-6.jpg)
Юні танцюристи школи сучасного танцю Star Dance вкотре довели, що українці – непереможний народ. Вже вкотре дівчата приїжджають із різноманітних престижних змагань з перемогою. Цьогоріч тернополянки підкорили Кубоє Європи та стали 6-ти кратними переможцями.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-6-scaled.jpg)
“Кубок Європи наш! Грудень 2022 Польща. Щецин 6 перших переможних місць Нехай знає весь Світ, які українці завзяті і сильні. Ми готові йти до мрій навіть коли нам забороняють, коли нам вимикають світло, щоб не бачити ціль. Але наші перемоги, наша праця, наші мрії у наших серцях. Ось чому ми непереможні. Сила в нашому народі, єдності, наших танцях і піснях. Наша велика сила – це наша українська душа”, – повідомили у школі Star Dance
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-3.jpg)
Вітайте 6-ти кратних переможців. Вони везуть додому Честь і Славу. Вони боролись за всю Україну, за весь наш народ! Гордимось за кожного, хто плідно працював, щоб отримати ці визнання. Керівники школи сучасного танцю Star Dance Гаврихів Олена і Середа Христина. Ми не зламні! Ми все переможемо! Слава Україні!
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-1.jpg)