Головна Новини Тернополянки вийшли на протест проти домашнього насильства

Тернополянки вийшли на протест проти домашнього насильства

Незвичайна інсталяція розгорнулася 2 грудня на Театральному майдані у Тернополі. Кілька сотень пар пар жіночого та дитячого взуття утворили мовчазний символічний протест проти домашнього насилля. Захід відбувся у рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства».

 Організаторами заходу виступили представники ГО «Асоціація жінок України “Дія”, долучилися до акції і працівники поліції. Усі охочі могли переглянути фотовиставку « Річ у тім», яку організувала старший інспектор з особливих доручень управління дотримання прав людини ГУНП в Тернопільській області Ірина Ніколаєва. На 16 експонатах зображені звичні побутові речі, однак якщо сканувати QR-код, нанесений на плакаті, можна дізнатися шокуючу історію про домашніх тиранів. Поліцейська закликала усіх ділитися такими історіями з друзями і знайомими, а головне – не мовчати! 

 Про необхідність таких публічних заходів зазначає і  інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції Тернопільщини Дмитро Адамович.  – Превентивні заходи щодо насильників  – це лише одна зі сходинок на шляху у боротьбі з цим негативним явищем, розповів інспектор. –  Тільки у спільній взаємодії з громадськими організаціями,  представниками влади та небайдужими людьми, сподіваюся нам вдасться подолати насильство, допомогти жертвам вийти з тіні і розірвати коло насилля. 

  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here