Головна Новини Тернополянка має шанс стати “Міні Міс Всесвіт”

Тернополянка має шанс стати “Міні Міс Всесвіт”

На Національному фестивалі краси і таланту «Міні Міс Україна 2012» , який відбувся з 8 по 12 травня у місті Київ, Тернопіль представляла «Міні Міс Тернопіль 2012» – Башта Юля, вихованка зразкового театру пісні «Мікст», центру творчості дітей та юнацтва.

Дівчинку представляла регіональне представництво «Міні міс України» та організатора «Міні міс Тернопіль». Учасницю на конкурсі супроводжувала і допомагала керівник заслуженого театру пісні «Мікст», заслужена артистка естрадного мистецтва України Олександра Бурміцька та  бабуся.

На конкурсі дівчинка отримала відзнаку разом з коштовною короною, а головне офіційний титул «Міні Міс Талант України», що дає їй можливість приймати участь у міжнародному конкурсі краси і таланту «Міні Міс Всесвіт».

Тема цьогорічного національного конкурсу була приурочена до футбольної події року і звучала так: «Вітаємо Євро 2012!». Учасниці повинні були підготувати оригінальні національні арт-костюми з етнічними елементами свого регіону, а також скласти коротку промову – «Привітання до Євро 2012». Наступним кроком для конкурсанток була презентація талантів. Домашнє завдання дівчата готували заздалегідь. Воно оцінювалось компетентним журі, до складу якого увійшли професіонали із сфери шоу-бізнесу. І, нарешті, найбільш хвилююча мить – церемонія нагородження. Всі учасниці змогли відчути себе справжніми принцесами у довгих, пишних бальних сукнях і отримати титули, нагороди та подарунки від організаторів фестивалю. Конкурс «Міні Міс світу» проводитиметься у Турції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here