Головна Новини Тернополянка віддала невідомому шахраю гроші, ще й не свої

Тернополянка віддала невідомому шахраю гроші, ще й не свої

Спритні шахраї видумують різні способи швидко заробити гроші. Окрім псевдополіцейських, працівників банку та соціального забезпечення, краян уміло ошукують вигадані підприємці.

В обласному центрі вже зафіксовано декілька шахрайств, коли аферисти представлялися власниками крамниць, або ж торговими агентами та справно видурювали виручку у довірливих продавців.  У неприємність потрапила ще одна мешканка обласного центру. Жінка віддала чужі гроші невідомому.

Тернополянка нещодавно влаштувалася на роботу один з продовольчих кіосків на ринку. 2 грудня, близько обіду до неї завітав невідомий, який представився одним з власників торгового павільйону. Попросив жінку оплатити оренду приміщення,запевнивши, що орендар завжди віддає гроші на початку місяця. Жертва віддала  чоловіку понад 4 тисячі гривень виручених коштів, а вже наприкінці роботи довідалася, що гроші заробив черговий пройдисвіт.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Вкотре застерігаємо: не перераховуйте гроші на невідомі рахунки за вказівками по телефону, не віддавайте готівку в руки незнайомцям, не обмінюйте валюту чи старі купюри на нові! Краще декілька разів перевірити інформацію, аніж поспіхом позбутися коштів!

Відділ комунікації
поліції Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here