Тернополяни проти неповнолітніх жебраківНа тернопільському автовокзалі розвелося багато жербарів, які буквально не дають проходу перехожим. При цьому жебракуванням займаються здебільшого неповнолітні. Тернополяни просять міську владу втрутитися в цю ситуацію та навести порядок на території автовокзалу, пише Репортер

– Використання батьками або особами, які їх замінюють, малолітньої дитини для заняття жебрацтвом карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. Ті самі дії, вчинені щодо чужої малолітньої дитини або пов’язані із застосуванням насильства чи погрозою його застосування, караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, – йдеться у петиції.

Отож правохоронці мають правові підстави врегулювати ситуацію.

Очевидно, саме до них, а не до міської влади, мають звертатися тернополяни. Тим не менше, за цю ініціативу активно голосують користувачі сайту електронних петицій. За п’ять днів її підписало 128 осіб з 300 необхідних. А до кінця збору підписів залишилось ще 25 днів.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: