![4cc2b61d937a142f8c6cde0cbf69f0d3](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/4cc2b61d937a142f8c6cde0cbf69f0d3-640x480.jpg)
В Одесі відбувся кубок України з армрестлінгу. У змаганнях брало участь 166 спортсменів з 21 регіону України. За збірну команду Тернопільщини виступали Стецюк Вадим, Бочков Святослав, Бабій Гордій, Білик Владислав, Заєць Михайло.
Бочков Святослав зайняв І-місце на праву руку в категорії 70 кг серед юнаків, Білик Владислав зайняв ІІІ- місце на ліву руку в категорії 60 кг серед дорослих, Стецюк Вадим став чемпіоном на ліву руку в категорії понад 100 кг серед дорослих.