![plyag-tsiagnka-vidkrittya-kupalnogo-sezonu](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/06/plyag-tsiagnka-vidkrittya-kupalnogo-sezonu-640x388.jpg)
Тернополяни побоюються купатися у міському озері. Кажуть, що стан води викликає занепокоєння, адже вона брудна ще й біля берега купа зарослей. Матері категорично забороняють дітям лізти у воду. А ще місцеві жителі скаржаться, що й немає безпечного заходу у воду, адже на бетоні можна легко посковзнутися і отримати травми. На скільки безпечною є вода у озері розповіли фахівці Держпродспоживслужби. Детальніше у сюжеті Тернопіль 1