Головна Новини Тернополяни вчили розписувати великодні яйця студентів Кенії та Єгипту

Тернополяни вчили розписувати великодні яйця студентів Кенії та Єгипту

Своїми знаннями і умінням писати великодню писанку з учнівською та студентською молоддю м. Тернополя і області щосуботи та щонеділі під час майстер-класів діляться педагоги Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Учасники майстер-класів з писанкарства дізнаються про зміст закодованих символів, пізнають особливості розпису та навчаються розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

Окрім тернополян та гостей міста писанкарство також зацікавило іноземних студентів.

«Зробити якийсь національний виріб своїми руками – це найкращий спосіб пізнати культуру народу», – переконані іноземні учасники тематичного майстер-класу. Майстер-клас з розпису яєць студенти із Кенії та Єгипту відвідували вперше, щоб познайомитись з українськими традиціями. Іноземці намагались старанно виконувати кожну лінію, охоче переймаючи вміння писати автентичні українські писанки. Спеціальним писачком по поверхні яйця іноземні писанкарі зобразили символ початку життя, життєвої долі, відомий у багатьох культурах світу і типовий для писанок Західної України – зірку, повідомив ecocentr.edukit.te.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here