«Тернополяни» вибороли «Кубок мера»

1-2 липня 2017 року на Тернопільському ставі зібрались вісім команд західної України, позмагатися в чесній боротьбі у змаганні з лову риби фідером, та поборотись за «Кубок мера».
В першому турі спортсменів-риболовів зустрів сильний вітер та зливний дощ, негода все ж не налякала а навпаки додала жаги до перемоги створивши цікавий фактор даних змагань.
Боротьба була запекла, в фідерній ловлі як і в шахах потрібно було обрати тактику, зробивши ставку на більшу рибу, але в повільному темпі, чи повірити в дрібнішу та ловити її швидше. Команда «ТЕРНОПОЛЯНИ» обрала другий варіант, в результаті з вагою спійманої риби 11 кілограм 590 грам отримала перемогу та виборола перше місце в командному заліку. Також наші хлопці здобули друге та трете місце в особистому заліку.


Команда «ТЕРНОПОЛЯНИ» дякує за підтримку в розвитку фідерного спорту в місті — меру Тернополя, генеральному спонсору «Магазин все для рибалки», всім командам за цікаву та чесну боротьбу, суддям — Грицина Руслан, Рюмін Віталій, нашим численним вболівальникам. Далі плануємо провести «Кубок мера діти». Долучайтесь!

Категорії: Новини

Теги: ,,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d bloggers like this: