Головна Новини Тернополянин, який жорстоко побив дівчину у нічному клубі, відбувся легким штрафом

Тернополянин, який жорстоко побив дівчину у нічному клубі, відбувся легким штрафом

Тернополянин Роман К. не поділив місця на танцполі з дівчатами, відтак після словесної перепалки штовхнув одну з них на землю і дав тричі з ноги в голову.

За скоєне чоловік тепер заплатить штраф – суд оштрафував його на 850 грн, пише Терноград

Випадок трапився в “Алюрі” ще 25 грудня 2016 року. У суді потерпіла розповіла, що відпочивала з подругою в закладі і під час танцю обвинувачений штовхнув її подругу.

Дівчата зробили йому зауваження, а у відповідь почули матюки. Далі забіяка вийшов з клубу, а повернувшись, штовхнув її в плече. Від цього дівчина впала, а він дав кілька разів з ноги в голову, в око, в плече. Судову експертизу дівчина наступного дня пройшла, однак до лікарів не зверталась.

Сам забіяка у суді вину визнав повністю, щиро розкаявся та попросив його суворо не карати. Суд прислухався – при призначенні покарання суд врахував особу підсудного, його щире каяття, визнання своєї вини і так далі. Обтяжуючих обставин не було.

Відповідно, суд визнав Романа К. винуватим в нанесенні легких тілесних ушкоджень – ч. 1 ст. 125 КК та призначив покарання у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Вирок суд виніс 18 грудня 2017. Апеляції сторони не подавали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here