![16106WhatsApp Image 2021-06-16 at 11.55.29](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/16106WhatsApp-Image-2021-06-16-at-11.55.29-640x427.jpg)
За даними досудового розслідування, наркобізнес організували двоє жителів обласного центру, один з яких – громадянин Російської Федерації.
У тимчасово орендованих помешканнях вони облаштовували підпільні лабораторії, в яких із прекурсорів синтезували амфетамін. Виготовлений у такий спосіб «товар» учасники групи збували через власні зв’язки наркозалежним особам.
Під час проведення обшуків у місцях проживання зловмисників та вчинення ними протиправної діяльності вилучено наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах. Також вилучено лабораторне обладнання, що використовувалося для синтезу психотропів. Усі предмети й речовини будуть направлені на експертизу.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/16106WhatsApp%20Image%202021-06-16%20at%2011.55.30.jpg)
Учасники злочинної групи затримані згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Обом зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Також їм вже обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Заходи із викриття та припинення протиправної діяльності групи проводили оперативники СБУ спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.