Головна Новини Тернополянин потрапив у шахрайство “купи собаку”

Тернополянин потрапив у шахрайство “купи собаку”

собака

Прикра історія трапилася з 27-річним тернополянином. Він вирішив через мережу придбатина подарунок собаку породи мальтез. Знайшов оголошення, зателефонував продавцю, однак замість добросовісного собаковода натрапив на шахрая.

Продавець уміло розповів, чому варто придати цуценя саме в нього, мовляв тварина має гарний родовід і відповідає всім стандартам породи. Запевнив, що разом з собакою надішле відповідну документацію та ветпаспорт. Чоловік хотів отримат хоча б половину суми і пообіцяв вже наступного дня відправити собаку. Однак після переказу коштів його номер вранці наступного дня перестав відповідати.

Потерпілий втратив майже 13 тисяч гривень та так і не отримав чотирилапого друга.

Потерпілий зателефонував в поліцію. За фактом шахрайських дій розпочато кримінальне провадження.

Вкотре застерігаємо: не здійснюйте передоплату дороговартісного товару! Домовляйтеся про післяоплату.

У випадку придбання тварин, ретельно перевіряйте продавця. Пересвідчіться, чи фото реальні, вимагайте показати тварин через відеозвязок. Шукайте відгуки про торговців, перевіряйте їх на сайті Кіберполіції: : https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/

Наголошуємро, що вибирати оголошення з найнижчою ціною не варто – саме так найчастіше аферисти приваблюють своїх жертв, ще й запевняють, що торгують не для заробітку. Проявіть розсудливість та обачність!

Джерело: поліція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here