Головна Новини Тернополянин на престижному міжнародному конкурсі представив власного Telegram-бота

Тернополянин на престижному міжнародному конкурсі представив власного Telegram-бота

Юний житель Тернопільщини отримав срібло за свій винахід на престижному міжнародному конкурсі. Олександр Лучин представив бота для мэссенджера Telegram. Програма здатна вирішити безліч нагальних проблем людства і стерти кордони і бар’єри між людьми, про це пише Область.

Олександр Лучин став срібним призером на Міжнародному конкурсі винаходів і інновацій (INTARG). Його бот для мэссенджера Telegram здатний переводити голосові повідомлення в текст, а також допомагати людям з порушеннями слуху спілкуватися з людьми без патологій і слухати аудіоповідомлення.

Варто відзначити, що Міжнародний конкурс винаходів та інновацій INTARG покликаний налагодити контакт між світом науки і бізнесу, а також знайти спонсорів серед організацій, які надають фінансову підтримку авторам винаходів. Поряд з конкурсом винаходів на цьому заході проводиться і велика міжнародна виставка, яка дозволяє популяризувати інновації для впровадження їх у широке виробництво. У 2020 році виставка та конкурс проходять онлайн через поширення коронавіруса.

Варто відзначити, що в Україні народних умільців та винахідників вистачає. Так нещодавно юна мешканка Дніпра створила робота, який повинен мінімізувати контакт лікарів з хворими коронавірусом. Дівчина розробила все від дизайну корпусу, до внутрішньої «начинки» самостійно і представила громадськості. Дівчина взяла участь у конкурсі STEM IS FEM.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here