Головна Новини Тернополянин заробляв на довірі людей інтернет-магазину

Тернополянин заробляв на довірі людей інтернет-магазину

інтернет магазин

інтернет магазинПокупці Інтернет-крамниці так і не дочекалися товару, натомість недобросовісний продавець, поклавши до кишені чужі гроші, розмірковував на чиє б ім’я зареєструвати нову сторінку, аби знову обдурювати клієнтів.

Ні каяття, ні жалю за свої вчинки 32-річний тернополянин так і не проявив. Хоча жертвами Інтернет-торговця стали одинадцять жителів з різних областей України. Число потерпілих, припускають слідчі, може бути в рази більше, але не всі, хто оплатив гроші за товар і не отримав його, захотіли шукати правди.
Зі слів підозрюваного, він уже не перший рік займається продажем товару через Всесвітню мережу. Як пояснює, з того їв хліб, адже ніде більше не працював. Зізнається, раніше проблем із Законом не мав. І справді, в біографії молодого чоловіка не було нічого такого, що б кинуло тінь підозри. Але звернути на «криву» чомусь зважився.
Мабуть усі, хто користується послугами купівлі-продажу товарів через Інтернет, знають принцип таких торгів. Обов’язковою умовою є стовідсоткова оплата вартості обраного товару. Так і мешканці Кіровоградщини, Хмельниччини, Дніпропетровщини, обравши на одній зі сторінок онлайн крамниці потрібний їм товар, зв’язалися з продавцем, обумовили усі деталі та перечислили кошти на його банківський рахунок. Час спливав, а купленої речі їм не доставляли. Продавець на усі претензії спочатку знаходив логічні і не дуже пояснення, а відтак, перестав виходити на зв’язок. Обурені покупці написали свої негативні відгуки про недобросовісного торговця на його персональній сторінці, і, відповідно, служба безпеки Інтернет-крамниці блокувала його діяльність.
Та лохотрон не припинився. Адміністраторам торгового сайту довелося блокувати ще дві сторінки недобросовісних продавців. Дивним було те, що всі, хто «кидав» покупців, були з Тернополя.
Коли від потерпілих почали надходити заяви, за справу взялися оперативники відділу боротьби з кіберзлочинністю. Обставини, що всі троє недобросовісні продавці з нашого краю, виявилися не випадковими. Насправді, торговець був один – такий собі 32-річний мешканець обласного центру. Чоловік й справді спочатку на своє ім’я зареєстрував Інтернет-сторінку. Та коли через перевищений ліміт скарг покупців його діяльність була призупинена, зловмисник, відчувши смак легких грошей, зареєстрував нову, але вже на ім’я рідного брата, а згодом прикрив свою шахрайську оборудку паспортними даними кращого друга. На що сподівався недобросовісний продавець – невідомо. Але фінал таких афер очевидний. Сьогодні молодика підозрюють у вчиненні шахрайських дій і проти нього відкрите кримінальне провадження за статтею 190 ККУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here