Головна Новини Тернополянин витратив 115 тис грн, придбавши начебто колекційні монети

Тернополянин витратив 115 тис грн, придбавши начебто колекційні монети

фальшиві монети

Співробітники Тернопільського районного управління поліції задокументували факт шахрайства, скоєний відносно жителя обласного центру. Чоловік віддав незнайомцю 115 тисяч гривень, будучи переконаним, що купує у нього колекційні срібні та золоті монети.

Зі слів потерпілого, невідомий чоловік підійшов до нього на вулиці і просив придбати монети, мовляв, я іноземець, важко працюю в Тернополі на будівництві, але зарплати не платять, тому не маю за що до рідних поїхати. Незнайомець взяв одну срібну й одну золоту монети і запропонував піти до ломбарду перевірити їх. Потерпілий каже, що дійсно працівник ломбарду оглянув товар й оцінив золото у майже 11 тисяч гривень, срібло – у понад двісті гривень. Які насправді монети давав іноземець оцінщику – невідомо, але те, що отримав тернополянин за 115 тисяч гривень – це 68 дешевих металевих підробок. Чоловік збагнув це, коли показав куплене дружині, котра працює у магазині ювелірних виробів.

Правоохоронці здійснюють заходи щодо встановлення особи зловмисника, а краян застерігають не спокушатися на подібного роду товар. Купувати у незнайомців ювелірні прикраси чи дорогоцінні метали – це завжди ризик втратити кошти.

Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу.