Теребовлянським РВ УМВС займеться генеральна прокуратура
прокуратура Регіональний координатор Уповноваженого з прав людини в Тернопільській області Володимир Шевченко продовжує моніторинг райвідділів міліції на Тернопільщині.
Моніторинговий візит з метою парламентського контролю за станом дотримання прав і свобод людини здійснили у Теребовлянський РВ УМВС України в Тернопільській області регіональний координатор зі зв’язків з громадськістю в Тернопільській області Володимир Шевченко та представник Секретаріату Уповноваженого з прав людини у Верховній Раді України.

Під час ознайомлення зі службовою документацією виявлено факт фальсифікації записів у Журналі обліку доставлених, відвідувачів та запрошених зазначеного підрозділу щодо доставляння громадянина П. Так, в Журналі відображено, що зазначена особа перебувала в приміщенні райвідділу не більше 3-х годин, проте фактичний час перебування становить понад 16 годин, у тому числі й у нічний час.

Також встановлено порушення пункту 5 Наказу МВС від 16.09.2009 № 404 у зв’язку з наявністю другого виходу з приміщення Теребовлянського РВ не облаштованого камерою відеоспостереження, що може свідчити про створення умов щодо можливих незаконних доставлянь осіб, оминаючи обов’язкову реєстрацію у відповідній службовій документації та камери відеоспостереження.

За результатами візиту готується акт реагування Уповноваженого з прав людини до Генеральної прокуратури України з метою проведення повного та об’єктивного розслідування зазначеного факту.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: