Головна Новини Теребовлянець знає особливий секрет вирощування рослин

Теребовлянець знає особливий секрет вирощування рослин

Мова йтиме про особливу людину, про людину, яка відчуває до рослин велику любов та повагу. Саме таким і є наш земляк з Теребовлі Михайло Войтович. І дякувати Богу, що він не один такий на світі. Найбільш ймовірно, що саме Господь обдарував цього чоловіка хистом бережного та вмілого піклування про рослин, вклав в його голову та руки вміння, як подяку за любов до Себе(Прим. авт.. – версія автора).

Пан Михайло каже, що почав доглядати рослини на чужині (в Франції, потім в Австрії), куди подався на заробітки, хоч він має іншу вищу освіту – економічну. Від того часу Михайло своє захоплення перетворив у свою професійну діяльність. І хоч він каже, що почав доглядати рослини вже в зрілому віці, все ж, думається, що це не так. Чому? Адже він виріс на Садиківських горбах, з яких в теплу весняну пору лине над всім містом аромат цвіту садків, а поряд ще й ліс, а на обійстю був дідівсько-батьківський сад, який Михайло вже пересадив новими рослинами і найбільше яблуньками. От, не відаючи того сам, він отримував з дитинства відчуття любові та піклування до рослин від батьків, навколишнього оточення. Саме про відчуття та почуття хочеться наголосити з великим акцентом – любов не буває без них і, якщо людина не відчуває нічого до чогось, то й ніколи не полюбить те всіма фібрами своїх душі та серця. Ця любов не дає спокою, вона плеще в чоловіка через край, вже давно не поміщається в ньому, тому пан Михайло пропонує свої знання та вміння по догляду за садом, за всіма іншими рослинами широкому загалу. Навіть добровільно та безкорисливо, тратячи свій час, надає практичну допомогу(наприклад, обрізав кущі на території Теребовлянської ЗОШ І-ІІІст.), створив на Фейсбуці групу «Теребовля. Екопроект», де дає практичні поради з ілюстраціями для садівників, не раз пропонував свої послуги в багатьох проектах місту(хоч вони владою не були взяті до уваги), всього не почислити.

Життєва позиція Михайла Войтовича тепер незмінна – він бореться за чистоту довкілля, хоче, щоб його рідне місто стало взірцем всього краю, цвіло в садах та квітниках, заманювало своєю красою будь-якого гостя. Ось саме за це теребовлянці й висловлюють пану Михайло велику щиру подяку та підтримують його всі починання! А ще зичать доброго здоров’я, наснаги та несамовитої енергійності!

Джерело: TeNews
Автор : Віктор Аверкієв

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here