Головна Новини Тепло в квартирах не подорожчає

Тепло в квартирах не подорожчає

опалення

опаленняНацiональна комiсiя, що здiйснює державне регулювання у сферi ринку комунальних послуг не бачить потреби в переглядi тарифiв на теплову енергiю для населення у зв’язку iз закладеною в державному бюджетi на 2012 рiк середньорiчною цiною на газ у 416 доларів за 1 тис. кубометрів, пише ЗІК
«Ні, сьогодні жодне питання щодо перегляду тарифів не розглядається, тому я хочу сказати, що наші люди можуть з хорошим настроєм зустрічати Новий рік», – заявив голова Нацкомпослуг Валерій Саратов журналістам під час відкритого засідання комісії у вівторок.

Він також зазначив, що Нацкомпослуг має всю необхідну методику з розрахунку тарифів теплопостачання та водовідведення, крім методики розрахунку інвестиційної складової тарифоутворення.

«Ми так довго її розробляємо, бо хочемо, щоб ця методика була спочатку погоджена з усіма міжнародними інститутами», – додав Саратов.

Йдеться, зокрема, про Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Агенцію торгівлі та розвитку уряду США (USAID).

Нагадаємо, 21 грудня уряд України схвалив проект держбюджету на 2012 рік із середньорічною ціною 416 доларів за 1 тис. куб. м, який Верховна Рада прийняла ввечері 22 грудня.

Нацкомпослуг створена указом Президента № 743/2011 від 8 липня 2011 року. Вона встановлюватиме тарифи на комунальні послуги за вже затвердженими Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ) порядками та процедурами їх формування, пише Український тиждень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here