Головна Новини Телефонні аферисти поцупили у жителів Тернопільщини майже 100 тис. грн

Телефонні аферисти поцупили у жителів Тернопільщини майже 100 тис. грн

аферисти

Найчастішим способом шахрайства являється викрадення коштів з банківських карток. Громадяни потерпають від зловмисників, які через телефон або мережу Інтернет зловживаючи довірою отримують доступ до даних банківських карток. 

Черговий факт шахрайства задокументували працівники Тернопільського управління поліції. Двоє громадян стали жертвами аферистів.

Схема наступна: до громадян під різними приводами телефонують невідомі та представляються працівниками банку. Вони входять в довіру та дізнаються конфіденційну інформацію за допомогою якої спустошують рахунки. Один з заявників втратив майже 49 000 гривень, а інший – 44 500 гривень. 

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:

– співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;

– якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;

– дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here