Головна Новини “Тварюка, бл*ть”: тернопільську біатлоністку зацькували після скандальної гонки

“Тварюка, бл*ть”: тернопільську біатлоністку зацькували після скандальної гонки

Українська біатлоністка із Тернополя Анастасія Меркушина потрапила в неприємну ситуацію після жіночої естафети на восьмому етапі Кубка світу в чеському Нове Место.

На своїй сторінці у Facebook спортсменка опублікувала допис, де розмістила скриншот з повідомленням від одного з фанатів.

“Тварюка ти, бл*ть. Мало того, що через тебе збірну дискваліфікували, бо ти передачу не змогла взяти нормально, а вже погналася. Так ще й їздиш, як дитина – в штиль на штрафне коло примудрилася піти. Ти забрала в України сьогодні медаль, можливо, і золоту. Позорисько”, – написав біатлоністці розлючений уболівальник.

“Сьогодні я зрозуміла одну річ! Команда це не тільки перемоги, а і підтримка у скрутному становищі! І у цьому ми сьогодні  були найкращі, але коли пишуть вболівальники таке…”, – написала Меркушина.

Зазначимо, що Анастасія використала чотири додаткових патрони і пішла на штрафне коло на третьому етапі жіночої естафети. У результаті “синьо-жовті” фінішували четвертими за секунду від бронзових нагород.

Після гонки результат нашої команди було анульовано через неправильне передавання естафети за участю Джими і Меркушиної. Пізніше Україна подала протест на дискваліфікацію і

Скандал на Кубку світу з біатлону: Україна стала 4-ю після протесту на дискваліфікацію в жіночій естафеті повернула підсумкове 4-те місце.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here