Головна Новини Тарас Юрик : «Наш моральний обов’язок – пам’ятати героїв!»

Тарас Юрик : «Наш моральний обов’язок – пам’ятати героїв!»

104-річницю від дня народження одного з ідеологів та провідників українського націоналізму Ярослава Стецька відзначили у селі Великий Глибочок Тернопільського району. Участь в зібранні громади взяли голова Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий та народний депутат України від Партії «Солідарність – «Блок Петра Порошенка» Тарас Юрик.

Як зазначив очільник району, Ярослав Стецько є тією постаттю, яка ще довго служитиме зразком патріотизму та відданості українській державі.

«Наш моральний обов’язок – завжди пам’ятати та вшановувати своїх героїв, людей, які присвятили життя Україні. Ярослав Стецько був одним із таких. Свого часу він казав: «Ідеї волі сильніші за атомову зброю!» і був цілком правий. Сьогодні наші захисники вкотре підтверджують слова Стецька. Тому я щиро вірю, що через багато років майбутні покоління також не забудуть про молодих хлопців, які загинули в зоні проведення АТО, захищаючи своє право бути вільними», – зазначив Тарас Юрик.

Опісля відбувся молебень та урочисте покладання квітів до пам’ятника Ярославу Стецьку.

Довідково: Ярослав Стецько (1912—1986) — український політичний діяч, один із керівників Організації українських націоналістів. З 1941 р. – перший заступник провідника ОУН-Б С. Бандери. У 1942—1944 рр. перебував у німецькому концтаборі. Після звільнення керував антибільшовицьким блоком народів, був головою Проводу ОУН-Б.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here