Головна Новини Талановитих учнів з Чортківщини привітав сам голова району

Талановитих учнів з Чортківщини привітав сам голова району

Чортків

ЧортківУ вівторок 8 травня в районному будинку культури ім..Катерини Рубчакової було зібрано інтелектуальну еліту району – школярів, які досягли перемог в районних, обласних і всеукраїнських олімпіадах, конкурсах науково – дослідницьких робіт Малої Академії Наук, мовних, мистецьких, технічних, спортивних конкурсах та змаганнях .
25 призерів – переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІ і ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук та вчителі, які їх підготували, були нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, відділів освіти Тернопільської обласної державної , Чортківської районної державної адміністрацій та грошовими преміями.
Привітали школярів та педагогів із вагомими досягненнями голова райдержадміністрації Я.Стець, заступник голови районної ради Л.Хруставка, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань І.Стечишин, начальник відділу освіти Чортківської райдержадміністрації Т.Яремко, представники асоціації підприємців Чортківського району.
Усі виступаючі наголошували на тому, що ці діти не просто талановиті. До свого таланту вони додали наполегливу працю, тому й досягли таких хороших результатів та побажали тим, кого в цей день не відзначили, не опускати рук, адже усе ще попереду, а знання і вміння, які вони здобули, будуть завжди їм потрібні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here