Головна Новини Сім’я з Тернопільщини винайшла унікальну методику лікування (Відео)

Сім’я з Тернопільщини винайшла унікальну методику лікування (Відео)

Бджолині укуси, як ліки. На Тернопільщині 10-річний хлопчик лікує маму за допомогою бджіл. Ефект від лікування побачили вже за кілька місяців. Про унікальний метод лікування у сюжеті Тернопіль 1.
Для 10-річного Юрія Потурая лікувати маму укусами бджіл – звично. Каже, сам укусів комах давно не боїться.

У Наталії Потурай кілька років тому діагностували міжхребцеву грижу. Двічі на рік вона лягала до лікарні, але біль минав на короткий час.

– Одного разу, коли я сказала лікареві: скільки я можу до вас ходити? Він відповів, що не знає, чого я ходжу, бо ж маю вдома пасіку То чого бджоли собі не ставлю, – каже пасічниця Наталія Потурай.

Відтоді Наталія Потурай зацікавилася апітерапією. Навіть поїхала до Києва на спеціальні курси. Вдома на експеримент з бджолами погодився лише син Наталі – Юрій. Йому тоді було лише 8 років.

– Мама просила тата поставити їй бджоли, а він сказав, що боїться, і так попросила мене, так я тоді поставив, і відтоді я ставлю, каже Юрій Потурай.

Пасіка – сімейна справа Потураїв. Біля хати лише кілька вуликів, решта – доглядає чоловік в Підгаєцькому районі. Вони спеціально перевозять їх туди, бо там бджоли більше медоносять.

– Це напевно стереотип. Багато жінок допомагають, – каже Наталя Потурай. – Просто мені дуже сподобалося. Коли допомагала і мотивувала чоловіка, щоб він цим займався. Тепер з ним на рівні.

З бджолиних продуктів Наталія навчилася робити унікальний крем-мед із різними смаками, настоянки з прополісу, бджолиного підмору та свічки. А ще використовує бджолиний пилок і пергу як ліки. Розповідає, що відтоді як пасіка вдома – менше хворіють.

– Хвороби проходять набагато легше. Антибіотики за 5 років як ми займаємося, можливо, раз, – додає пані Наталя.

Бджолині ліки слід вибирати обережно, пояснює Наталя Потурай. Особливо пильним треба бути тим, хто схильний до алергії.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here