Головна Новини Сільський голова з Чортківщини “підзаробила” на волонтерах

Сільський голова з Чортківщини “підзаробила” на волонтерах

2-2-1Співробітники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю задокументували факт вимагання та отримання хабара однією із сільських голів Чортківського району. Державний службовець поклала до власної кишені три тисячі гривень за укладання договору оренди.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області Василь Мокрицький, до сільського голови одного з сіл району звернувся приватний підприємець з проханням орендувати частину приміщення, де розташована сільська рада.

Жінка мала намір облаштувати там швейних цех з виготовлення одягу для військових.

Чиновниця погодилася і невдовзі дане рішення узгодили на сесії сільської ради. Місячна оренда приміщення мала обійтися бізнесменці в понад триста гривень. Залишалося укласти договір оренди з сільським головою.

Проте держслужбовець не поспішала узаконити угоду. Під час однієї із зустрічей чиновниця на папері написала суму своїх послуг за клопотання на сесії, а це – дві з половиною тисячі гривень.

Сільський голова призначила дату наступної зустрічі. Напередодні по телефону повідомила підприємця, що підписання та видача договору оренди коштуватиме на п’ятсот гривень більше.

Кошти посадовець отримала, але у справу втрутилися міліціонери. Факт передачі грошей зафіксували співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Тернопільській області.

За фактом одержання неправомірної вигоди розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here