![злодії 1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/09/злодії-1.jpg)
Днями невідомі пограбували оселю сільського голови одного із сіл Підгаєччини. Злодії залізли в дім посадовця та викрали звідти чимало добра, а саме золоті прикраси та усю готівку. Господар оселі оцінив пропажу у 250 тисяч гривень, повідомляє TeNews
Днями невідомі пограбували оселю сільського голови одного із сіл Підгаєччини. Злодії залізли в дім посадовця та викрали звідти чимало добра, а саме золоті прикраси та усю готівку. Господар оселі оцінив пропажу у 250 тисяч гривень, повідомляє TeNews