Головна Новини Сьогодні на Тернопільщині весільний “бум”

Сьогодні на Тернопільщині весільний “бум”

Сьогодні в Україні спостерігається весільний бум, причиною якого стала дата 8 серпня (08.08.2018). Не виключенням стала і Тернопільщина, де значно зросло число охочих побратися у «магічний» день.

Загалом по Україні цього дня планують одружитися 1565 пар. У звичайні дні їх майже вдвічі менше — близько 900. Для порівняння, торік у «магічну» дату 7 липня уклали шлюб вдвічі більше молодят.

У цьому місяці, кажуть нумерологи, є 3 щасливі дати, і сьогодні перша з них. 08.08.2018 – день трьох вісімок. Знак нескінченності, чи віщує він молодятам вічну любов і щастя?

За словами фахівців, цей день підходить для одруження творчих людей, тих, хто любить свободу, самовираження. Нумерологи вважають цифру 8 рівнозначною знаку безкінечності. Тому шлюби, створені у рік вісімки, мають бути міцними і довговічними. І, все ж, радять дивитися глибше, адже насправді всі цифри потрібно плюсувати між собою. І ось якщо додати 08.08 і 2018 – отримаємо дев’ятку.

Але найбільший в році весільний бум ще попереду. А якщо точніше – через 10 днів. Тільки уявіть собі, 18 серпня планують одружитися майже 2790 пар – це навіть більше, ніж в День закоханих. Ще 1201 пара подала заявки на одруження 28.08.2018.

Джерело: Тернополяни

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here