Головна Новини Сьогодні в Тернополі презентують ГО Майдан Тернопіль

Сьогодні в Тернополі презентують ГО Майдан Тернопіль

evromaydan trnopil 27 (10)Громадська організація «Майдан Тернопіль» запрошує вас на ознайомлення із своєю діяльністю та обговорення актуальних для нашого міста проблем. Захід відбудеться 6 травня о 13.00 в великій конференц-залі готелю «Тернопіль» (3-й поверх).
Об’єднання громадян створено лише 17 квітня цього року, проте уже встигло взяти участь у важливих подіях Тернополя, промоніторити найважливіші питання нашого міста, стати учасником спеціальної комісії при міській раді щодо забудови стадіонів, парків і т.д.
Один із засновників ГО «Майдан Тернопіль» тернополянин Богдан Брич, який відстоював гідне життя під час буремних подій на Майдані в Києві. «Насправді боротьба лише починається. Я вважаю, що кожен житель міста, села чи селища повинен брати на себе відповідальність за місце, де він живе, і країну загалом. Сьогодні найважливішим завданням є подолання корупції в усіх галузях нашого життя. Саме над цим і працює наша організація», – зазначає Богдан Брич.
Окрім того, ви детальніше дізнаєтеся про події 25 квітня біля міської ради, роботу комісії, організацію мистецької акції «Дня вуличної музики в Тернополі».
Прес-служба ГО «Майдан Тернопіль»

1 коментар

  1. Найкращі побажання МАЙДАН ТЕРНОПІЛЬ!!! Щоб позбутися корупції потрібно разом збагнути таку річ. Всім партіям що приходять до влади перестати обкрадати та рабувати свій народ. Бо за 23 три роки незалежності всі крали як могли і дуже шкода, що жодна партія донині невизнала своєї провини. Щоб нас діти, онуки та прийдешні покоління не проклинали, то кара за корупцію має бути страшна і така, щоб хабарник чи злодій немав права довічно займати будь-які державні пости. І ще одне, відправте на заслужений відпочинок всіх прислужників януковича немає значення ким вони були. Важливо те що нікотрий з них не виступив проти злочинного режиму будучи владним чиновником. А професіоналами зразу не стають так що до справи і ми переможемо корупцію в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here