Головна Новини Сьогодні відкриття НСК Олімпійський

Сьогодні відкриття НСК Олімпійський

Сьогодні 8 жовтня 2011 року – довгоочікуване відкриття головної арени України. На урочисту церемонію  запрошено 58 тисяч гостей з усіх куточків України і світу. В параді оновленою ареною пройдуть легенди спорту і юніори футбольних клубів. З вітальним словом до українців звернеться Президент України Віктор Янукович. Для гостей церемонії заспівають три найбільші зірки української естради –  Гайтана, Таїсія Повалій, Ані Лорак.
Завершиться церемонія 40-хвилинним виступом всесвітньо відомої співачки Шакіри та піротехнічним шоу.
У святковій двогодинній програмі візьме участь 2500 волонтерів, а також понад 500 артистів з усього світу.  Особливість урочистої церемонії полягає в тому, що свято готувалось на основі української ідеї силами близько десяти країн світу, а більшість номерів та трюків іменитими колективами буде вперше показано саме українській публіці.
Монументальність споруди фінальної арени у сценарії підкреслена масовими постановками, унікальними інженерними рішеннями і видовищними трюками. У першій частині свята буде показана масштабна театралізована постановка на тему історії України, в якій візьме участь понад дві тисячі людей. Епічна частина вистави просякнута українськими символами, орнаментами, історичними декораціями. Тут глядачі впізнають засновників Києва – Кия, Щека і Хорива та їх сестру Либідь. Побачать часи хрещення Київської Русі, драматичний період воєн, де українські билинні герої захищатимуть країну від триголового чуда-юда.  Каскадери, які з’являться з даху «Олімпійського», танцювальні постановки колективів Вірського та Верьовки, учасники шоу Майданс, понад дві тисячі волонтерів покажуть вражаючі фігури на полі. Глядачів здивують також декорації в повен ріст. Історична легенда, підсилення сучасними технологічними прийомами створить унікальну синергію театру, музики, хореографії та цифрового відео.
Родзинка шоу – візуальні проекції. Футбольне поле НСК перетвориться на велетенський екран, на який проектуватиметься відеоряд. Глядачі побачать документальний міні-фільм про історію стадіону, і виставу, в якій задіяні каскадери і акробати зі світовими іменами, де буде показано історію нашої країни, її становлення і розвиток.
Для дійства створені ексклюзивні підвіси, єдині в світі, адже вони вперше використовуватимуться для реалізації трюків над стадіоном на висоті понад 20 метрів. Як і вантово-мембранний дах НСК «Олімпійський», висотні трюки побудовані на складних технічних розрахунках.
У святі задіяна інтернаціональна команда артистів – з України, Росії, Німеччини, Польщі, Бельгії, Італії. Організатори кажуть, що за підтримкою у виконанні надскладних частин сценарію звернулись навіть до спеціалістів в Голівуді, але там запросили надто великий гонорар – 1 млн дол. Тому для реалізації унікального проекту зібрали найкращих фахівців з усього світу. На відкритті будуть поляки з барабанним номером, де діаметр барабанів сягає чотирьох метрів. Бельгійська фірма допомогла підвісами, німці допомогли  у світлових ефектах. Тут себе покажуть дві відомі італійські шоу-групи Фесті та Сонікс, які покажуть висотні номери і шоу з літаючими людьми над стадіоном.
Оригінальним є і музичне оформлення шоу, яке готувалось як спільний проект України та Франції теж спеціально до свята. Над музичною частиною працювали найкращі композитори і аранжувальники, у всіх композиціях прописувались живі інструменти.
На глядачів очікує чимало сюрпризів. Більше того, гості свята будуть залучені до дійства і мають проявити вболівальницьке єднання на головній арені України.

http://komentator.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here