Головна Новини Сусідські війни: жителі Тернопільщини “прославилися” на всю країну (Відео)

Сусідські війни: жителі Тернопільщини “прославилися” на всю країну (Відео)

Недавно на центральному телеканалі “1+1” у новина ТСН вийшов сюжет, у якому показали про чвари між сусідами. Ці люди є мешканцями мальовничого  села Коропець, що на Монастирищині. Три історії про сусідські війни та непорозуміння.

У першому випадку колишні дві подруги посварилися через межу на городі. Причиною розбрату стало 60 см землі. Дійшло до того, що одна із них підозрює родичів іншої у тому, що на її город щось підливають, бо поганий урожай.

Інший випадок справді дуже проблемний. Молода сім’я із малими дітьми кілька років тому оселилася у придбаній оселі. Однак по сусідству із ними чоловік тримає гараж із автобусами. Тож зранку до вечора там чути стукіт, ходить багато людей, смердить хімікатами після мийки автомобілів. Діти дуже знервовані, недосипають. У старшого від цим переживань  навіть розвинулися  приступи епілепсії.

Третя історія сусідських чварів про те, що поруч із подвір’ям пенсіонерів сусіди поставили пасіку. Бджоли увесь час кусають літніх людей. Ті змушені більшість часу сидіти вдома. Жінка каже, що увесь час ходить опухла, квола.

Детальніше дивіться у сюжеті ТСН.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here