Головна Новини Суд “закрив” хабарника який кілька місяців переховувася в Росії

Суд “закрив” хабарника який кілька місяців переховувася в Росії

хабарСуд завдоволив клопотання прокуратури Тернопільської області та змінив запобіжний захід   колишньому міліціонеру, обвинуваченому в отриманні 500 доларів США неправомірної вигоди, на тримання під вартою без визначення розміру застави.

 Встановлено, що колишній дільничий райвідділу, обвинувачений в отриманні неправомірної вигоди у 500 доларів США у 2013 році, порушуючи ухвалу Гусятинського районного суду, систематично не з’являвся на судові засідання, через що був оголошений у розшук. Злагодженими діями прокуратури та міліції місце знаходження обвинуваченого встановлено. Його затримано та доставлено до суду. Сам екс-правоохоронець пояснив, що впродовж кількох місяців гостював у сестри в Росії.

 Оскільки обвинувачений обґрунтовано підозрюється у вчиненні тяжкого злочину та намагався різними способами уникнути відповідальності, прокурор звернувся із клопотанням змінити обвинуваченому запобіжний захід.

 Суд клопотання задоволив. Відповідно до вимог чинного законодавства ,  внесена екс-міліціонером застава у розмірі 30 000 гривень підлягає стягненню  у дохід держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here