Головна Новини Суд заборонив депутатам недвіряти голові ОДА

Суд заборонив депутатам недвіряти голові ОДА

hoptjanСуд скасував рішення сесії Тернопільської облради “Про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну”
Тернопільський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення сесії Тернопільської обласної ради від 06.12.2013 «Про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації».
Суд розглянув адміністративний позов до Тернопільської обласної ради про визнання протиправними дій Тернопільської обласної ради про включення до порядку денного пленарного засідання сесії Тернопільської обласної ради питання про недовіру голові Тернопільської ОДА та голосування з цього питання і про визнання протиправним та скасування рішення сесії Тернопільської обласної ради від 06.12.2013 «Про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації».
За результатами розгляду позов до Тернопільської обласної ради суд задоволільнив. Феміда визнала протиправними дії Тернопільської обласної ради про включення до порядку денного пленарного засідання сесії Тернопільської обласної ради питання про недовіру голові Тернопільської ОДА та голосування з цього питання. Рішення сесії визнано протиправним та скасовано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here