Головна Новини Суд виправдав міського голову

Суд виправдав міського голову

судКолегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Тернопільської області залишила без змін вирок Козівського районного суду, яким Володимира М. визнано невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за ч.2 ст.368 КК України та виправдано, а кримінальну справу закрито.

Як вбачається з матеріалів справи, 44-річний Володимир М., працюючи начальником відділення Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території та автомобільно-технічної інспекції УДАІ управління МВС України в Тернопільській області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, звинувачено в одержанні хабара у великому розмірі від приватного підприємця Івана Р.
Проаналізувавши та оцінивши розглянуті у судовому засіданні докази в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що показання свідка Івана Р. не можуть бути покладені в основу обвинувачення Володимира М. в одержанні хабара через їх непослідовність і суперечливість, наявні домисли та перекручення досліджених обставин і викладення їх органом досудового слідства та прокурором у вигідній для обвинувачення площині. Виходячи з цього, Володимира М. визнано не винуватим, оскільки в його діях відсутній склад злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України.
Відтак колегія суддів ухвалила апеляцію прокурора залишити без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без зміни.

Прес-служба апеляційного суду Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here