Головна Новини Студент нігерієць займається допомогою АТО

Студент нігерієць займається допомогою АТО

1962672_971725982851549_5332461667382247335_nСтудент другого курсу Тернопільського медичного університету ім. І. Я. Горбачевського Тайво Олянка з Нігерії став волонтером. Щочетверга приходить до логістичного центру, щоб допомогти пакувати сухі борщі нашим бійцям та плести маскувальні сітки. Хлопець, крім рідної, говорить англійською, а українською знає наразі небагато слів, в основному найбільш поширені фрази. Зате чудово розуміє сутність нашого життя. На його сторінці в соцмережі багато постів на підтримку наших бійців, які воюють на Сході України, пише НОВА Тернопільська газета.
– Тайво дуже позитивний і старанний, – каже волонтерка Наталія Литвин. – І хоча ми не завжди зовсім розуміємо, про що він говорить, але спільну мову якось знаходимо. Знайшов нас за оголошенням у соцмережі. Розповідав, що друзі не підтримують його ініціативу і не розуміють його, але він знає і робить своє. Дуже зворушливо спостерігати, як він намагається все повторювати за нами.
А ось як про волонтерство розповідає сам Тайво:
– Я вирішив допомогти українським воїнам через мою любов до України. Знаю також, що вони – великі люди і роблять велику справу, щоб був мир в цій країні. Волонтерів вважаю також великими людьми. Коли дивлюся, з якою любов’ю вони виконують свою місію, розумію, що Україна обов’язково переможе. Я навіть присвятив кілька віршів бійцям, хочу відправити їх на передову на знак підтримки. Моя викладачка допомагає перекладати їх українською. Моя мати, яка живе в Нігерії, добре знає про ситуацію в Україні і молиться, щоб закінчилася війна. Моя родина християнська, відповідно і мене навчили вірити в те, що Господь допускає труднощі в житті для того, щоб ми змінилися на краще. Українцям потрібно об’єднатися і мужньо вистояти проти ворога. Слава Україні!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here