![208432734_236562534941217_5584904722781939676_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/208432734_236562534941217_5584904722781939676_n.jpg)
Студент Кременецького педагогічного коледжу Сергій Доротюк вразив своїм талантом суддів Міжнародного конкурсу “Славянски венец”, та здобув впевнену перемогу.
“Вітаємо Сергія Доротюка із завойованим 1 місцем у Міжнародному конкурсі “Славянски венец” у Болгарії!Зичимо подальшого підкорення вокальних вершин!Хочете скласти конкуренцію Сергію?Якщо так, то очікуємо на Вас з 29 червня по 13 липня у Приймальній комісії Кременецького педагогічного коледжу!”, – повідомили на сторінці Кременецький педагогічний коледж