Головна Новини Студент з Тернополя отримав стипендію Марії Кюрі

Студент з Тернополя отримав стипендію Марії Кюрі

097311a795fe02a9fefaac110c4f600d_mСтудент кафедри програмної інженерії ТНТУ Іван Мудрик (випускник ЗОШ №16, м. Тернопіль) здобув перемогу у престижному міжнародному конкурсі. Хлопець навчатиметься та отримуватиме стипендію в одному з найвідоміших університетів Європи – Університеті П’єра і Марії Кюрі в Парижі.

 Цей університет сьогодні є найбільшим науково-медичним комплексом у всій Франції. В академічному рейтингу університетів світу у 2010 році він зайняв 39 місце. Заклад має 180 лабораторій, тісні зв’язки з багатьма вишами інших країн.

“Цей високий результат не є поодиноким випадком у нашому університеті, – зазначив науковий керівник переможця Михайло Петрик, доктор фізико-математичних наук, професор, кавалер ордену Академічних Пальм. – Колектив нашої кафедри і Центр франко-української наукової кооперації ТНТУ ім. І. Пулюя з лабораторіями університетів Франції досить тривалий час співпрацюють і сприяють впровадженню міжнародних програм”.

На сьогодні є чимало результатів співпраці тернополян з іноземцями, зокрема опубліковані понад 20 спільних Scopus-публікацій у високорейтингових міжнародних журналах Springer, Elsevier, Wiley (“Catalisys Today”, “Diffusin Fundamental”, AIChE J., “Cybenetics and Systems Analysis”), низка грантів і стипендій щодо стажувань та участі в міжнародних проектах.

Важливими є результати спільної команди українсько-французького проекту “PCH-DNIPRO” у рамках Програми спільних дій між Україною і Францією в галузі науково-технологічного співробітництва «Дніпро».

Іван Мудрик виборов стипендію, яка надається Посольством Франції в Україні для навчання за Програмою Подвійних дипломів магістрів за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here