![1684152016_345925558_1544228149437951_8176785110070791180_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684152016_345925558_1544228149437951_8176785110070791180_n-640x563.jpg)
З 10 по 13 травня у Львові відбувся Кубок України з греко-римської боротьби.
Студенти класичного університету Тернополя вибороли дві медалі. У ваговій категорії до 63 кг бронзову нагороду здобув Василь Васильківський, а у вазі до 87 кг срібло виборов Дмитро Кіяшок.
У змаганнях взяли участь і випускники університету, а саме: Віктор Петрик став золотим призером у вазі до 60 кг та Андрій Антонюк змагався у ваговій категорії до 87 кг.