Про це повідомляє голова Тернопільського осередку  ГО Ідея Нації Олексій Станько на сторінці у Фейсбук. Та закликає бойкотувати фінансовий бізнес окупантів.
“Невизнана війна Росії проти України продовжує вимагати від усіх нас активно долучатись до боротьби, і мова ведеться не лише про військовий, але і про громадянський обов’язок стати на захист держави, навіть в магазині під час покупок, у банку при оформленні позики чи в страхових компаніях під час оформлення соціальних полюсів…
Погляньте довкола. Після двох років війни в Україні продовжують функціонувати та збагачуватися десятки компаній, які прямо або опосередковано підтримують економіку окупанта. Такими компаніями є «Сбербанк Росії», «ВТБ», ПАТ Банк «Траст», ТДВ «СК «Альянс Україна», ПрАТ «СК «Довіра та гарантія», ПрАТ «СК «Гута-Україна», ПрАТ «Гарантія Життя», ПрАТ «СК «Просто-страхування», ПрАТ «Провідна», ПрАТ «СК «Інго-Україна»,ПрАТ «СК «Інго-Життя», ПрАТ «Альфа Страхування», ПрАТ «ХДІ Страхування», ПрАТ «СК «Ренесанс життя».

Земляки, друзі, звертаюсь до Вас із закликом – не розміщати депозитні вклади, не оформляти кредитні зобовязання у відділеннях банківських установ з російським капіталом, не користуватись послугами страхових компаній, які прямо чи опосередковано економічно сприяють окупанту” – йдеться у повідомленні.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: