Головна Новини Страхову медицину до 2016 року пообіцяв міністр

Страхову медицину до 2016 року пообіцяв міністр

Аніщенко

АніщенкоПочинаючи з 2015-2016 років, система охорони здоров’я України почне працювати за принципом соціального медичного страхування. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко. Пише gazeta.ua
“Реформування системи охорони здоров’я буде проходити в три етапи. Перший – це створення мережі центрів первинної медичної допомоги. Згідно зі статистикою 80% пацієнтів починають і закінчують лікування на цьому рівні. До кінця року в кожному пілотному регіоні, а саме у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та Києві мають створити такі центри. В Донецькій області їх буде 71, Дніпропетровській – 57, у Вінницькій вже створено 27 центрів, у Києві планується створити 5 таких центрів”, – розповів він.
Наступним етапом, за словами глави МОЗ, буде створення в пілотних регіонах 2012 року єдиної системи екстреної медичної допомоги. Також стоїть завдання створення госпітальних округів.
“До кінця 2013 року ми підіб’ємо підсумки, проведемо аналіз, зробимо висновки. З 2014 року має початися реформування системи охорони здоров’я всієї країни”, – наголосив Аніщенко.
“Думаю, до кінця року ми закінчимо проект закону про соціальне медичне страхування. Сподіваюся, наступного року його приймуть. Потім протягом 2-3 років кошти будуть накопичуватися у фондах, їх будуть вносити роботодавці. Із 2015-2016 система охорони здоров’я почне працювати за принципом страхової медицини”, – додав міністр.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here