Сто тисяч гривень втратила старенька мешканка села Долина на Теребовлянщині. Двоє незнайомців обміняли гроші на сувенірні купюри.
Шахраї, що завітали на господарство 84-річної жінки, назвали себе працівниками банку та запевнили, що у зв’язку з грошовою реформою гроші слід обміняти. Мешканка району повірила і винесла усі заощадження – сто тисяч. Пройдисвіти швиденько обміняли гривні на доларм, сіли в автомобіль і поїхали, а жертва перераховуючи гроші, побачила обман. Повідомила про пригоду дочці, а вона звернулася в поліцію.
Вкотре застерігаємо – не слід вірити незнайомим людям. Уміло маніпулюючи, вони хочуть лише дістатися до ваших грошей. Зняти пороби, обміняти гроші, продати непотрібний товар з фантастичну ціну – в усі ці шахрайські махінації не слід вірити, а проганяти таких людей з порогу і повідомляти про них поліцейським. Ні в якому разі не впускайте невідомих до хати та не показуйте, де лежать гроші.
Застережіть своїх стареньких батьків та інших родичів від подібних афер. Саме людей літнього віку найчастіше ошукують.Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: