Привселюдно принижує студентів директор Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі. У мережу потрапило відео, як директор карає хлопців — студенти на лінійці плазують на колінах.
— Якшо замітять, що ти курив, то штраф — степендія. Ще раз замітять — взагалі не будеш мати степендії, а ше раз замітять, то відрахуюють. Якшо побачать телефон на парах чи на території училища, то заберуть, а віддадуть або батькам, або з дипломом. Це тьрьма, а не бурса, — коментує в групі “Від Тарнополя до Тернополя” Саня Голіков.

Широкого громадського осуду й негативного резонансу в засобах масової інформації не тільки Тернопільщини, а й України набув факт антипедагогічних дій директора державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Андрія Каплуна, застосованих до окремих учнів цього навчального закладу.

У департаменті освіти і науки облдержадміністрації створено комісію, яка вивчає усі деталі цього неприємного інциденту. Про висновки комісії й ужиті заходи буде проінформовано Міністерство освіти і науки України, установи і заклади освіти області, освітянську спільноту та громадськість краю.
Категорії: Новини

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: