Головна Новини Стоки у Серет потраплятимуть очищені

Стоки у Серет потраплятимуть очищені

Каналізаційні очисні споруди КП «Тернопільводоканал» вийшли на нормальний режим роботи. Біологічну  очистку стоків відновлено. Про це «Номер один» повідомили в пресс-службі водоканалу.

«На даний момент каналізаційні стоки, що потрапляють на нижню та верхню площадки каналізаційних очисних споруд повністю очищуються, – зазначає директор КП  «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. – Проте агресивні стоки з промислової зони Тернополя у нічний період продовжують періодично поступати на сьому каналізаційну насосну станцію, що на вулиці Галицька.

Про це свідчать результати відібраних у цьому мікрорайоні проб стоків. У них зафіксовано перевищення концентратів шкідливих речовин за певними показниками більш, ніж у 30 разів по відношенню до стандартних характеристик стоків, які поступають на каналізаційні очисні споруди підприємства. Якщо залпові скиди агресивних стоків продовжуватимуться, то активний мул знову почне відмирати і не зможе повноцінно виконувати функцію очистки стоків. Відповідно, ситуація може повторитися».

Водоканалівці спільно з правоохоронними та контролюючими органами продовжують пошук підприємства чи підприємств-забруднювачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here