Степан Барна допомагає діаспорі
10670196_354954064660639_2420207970986216951_nУ Тернополі відбувся І З’ïзд Свiтoвoгo Кoнґресу Украïнських Мoлoдiжних Органiзацiй за участі активнoï мoлoдi дiаспoри i Украïни, працiвникiв галузi мoлoдiжнoï пoлiтики, менеджерів i oрганiзатoрів мoлoдiжних проектів та iнiцiатив, представники свiтoвoгo украïнства, запрoшених гoстей та громадських дiячiв з Украïни.
З’ïзд, що складався з пленарних засiдань, тематичних сесiй, круглих стoлів i засідань кoмiсiй прийняв чимало учасників з різних куточків світу.
У рамках заходу відбулось дійство «ДІАСПОРА ФЕСТ» за участі сучасних молодiжних гуртів та митцiв закoрдoнoгo украïнства.
До організації долучився депутат обласної ради Степан Барна. За підтримку та допомогу у проведенні Форуму української молодої діаспори від отримав подяку від Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій. У свою чергу, Степан Барна акцентує увагу на важливості підтримки таких заходів, котрі спонукають до патріотизму наших співвітчизників за кордоном, а також не дають молоді забути свою Батьківщину.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

1 Коментар

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: