Головна Новини Стартувало фрезування головного об’єкту 2021 року: Дороги Єдності М-30

Стартувало фрезування головного об’єкту 2021 року: Дороги Єдності М-30

На маршруті Тернопіль – Бережани сьогодні почали знімати старе зношене покриття. Дві фрези працюють на 1,2-кілометровому відрізку у межах села Підгороднє під Тернополем. Підрядна організація виконує поточний середній ремонт автошляху, котрий передбачає укріплення основи, влаштування двох шарів асфальтобетону, тротуарів та освітлення у населених пунктах та засоби організації безпеки руху.

Поточний середній ремонт проведуть на 47 км від Підгороднього до Бережан. Крім ремонту покриття лагодять і штучні споруди вздовж траси. Сьогодні ремонтують мости у Підгородньому та Почапинцях.

Генеральний підрядник: Onur Group Ukraine.

Субпідрядна організація: Техно-Буд-Центр.

Дорогу М-12, на котрій виконують роботи, разом з трасою М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине буде об’єднано у найдовший автошлях країни, трасу М-30 Стрий – Ізварине. Він матиме протяжність 1392,3 км. Утворення нового автошляху, котрий зшиватиме схід і захід країни, присвячено 30 річниці Незалежності України.Ділянка майбутнього автошляху М-30 Стрий – Ізварине в Тернопільській області проходить від меж Івано-Франківщини та Хмельниччини через Тернопіль. Від обласного центру до межі Хмельницької області її лагодили 2018 року. А от від Тернополя через місто Бережани до меж Івано-Франківської області цей автошлях не знав ремонту ще з 1990-х років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here