Головна Новини Стало відомо, коли тернопільські породіллі отримають “Пакунок малюка”

Стало відомо, коли тернопільські породіллі отримають “Пакунок малюка”

З травня 2020 року в усіх регіонах України виникла затримка з видачею бейбі-боксів. Сталося це у зв’язку із завершенням реалізації пілотного проєкту «Пакунок малюка», який проводився управлінням організації Об’єднаних націй з обслуговування проектів в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020р. №172, закупівля одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» у 2020 році здійснюється централізованою закупівельною організацією за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель, після надання у повному обсязі одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», придбаної у 2019 році.

Процедуру проведення таких тендерних закупівель було розпочато у квітні 2020 року. Однак визначення переможця, організація формування пакунків для малюків та їх доставка до місцевих підрозділів соціального захисту займає досить тривалий час. Тому, отримання бейбі-боксів батьками новонароджених малят очікується у другій половині липня 2020 року.

Постановою Кабміну передбачено, що в разі відсутності «Пакунку малюка» у закладі охорони здоров’я, заява про його видачу подається до місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування впродовж 60 днів від дати народження дитини.

Водночас, у зв’язку із карантинними обмеженнями, управління соціальної політики Тернопільської міської ради приймає такі заяви за телефонами гарячої лінії: (0352)23-66-04 та (068)921-66-47.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here