Головна Новини Співробітники СБУ затримали заробітчанина-контрабандиста наркотиків

Співробітники СБУ затримали заробітчанина-контрабандиста наркотиків

СБУПрокуратурою області підтримується державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно наркоділка за фактом вчинення контрабанди наркотичного засобу (кокаїну) у великих розмірах.

Встановлено, що житель Вінничини вступив у злочинну змову з своїм знайомим, який перебував на заробітках у Іспанії. Замовивши та придбавши у заробітчанина 10 доз кокаїну, наркоділок організував доставку наркотичного засобу вантажним мікроавтобусом, який здійснює перевезення передач з Іспанії до України.
Проте, при спробі отримати зазначену передачу з наркотичним засобом, працівники УСБУ в Тернопільській області затримали контрабандиста.
За наслідками досудового розслідування кримінального провадження, прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно зловмисника за ч. 2 ст.305, ч.2 ст.307 КК України (вчинення контрабанди у наркотичного засобу у великих розмірах, вчиненій шляхом його переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю за попередньою змовою групою осіб, та в незаконному придбанні та пересиланні наркотичного засобу з метою збуту у великих розмірах за попередньою змовою групою осіб).

Згідно з санкцією інкримінованих злочинів, обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here