Справа депутата-дебошира під особистим контролем радника АваковаРезонансну справу про те, як депутат Тернопільської обласної ради напав на патрульних полісменів, завдавши їм тілесних ушкоджень, обговорюють усі ЗМІ. Люди обурюються. Адже депутат напав і на жінку-полісмена. Дуже жорстко і категорично прокоментував цей випадок радник Авакова Михайло Апостол. Він пообіцяв, що триматиме цю справу під особистим контролем. А постраждалим правоохоронцям порадив не  здаватися і довести цю справу до суду. Ні інвалідність, ні статус депутата облради не допоможуть нападнику уникнути відповідальності, впевнений пан Апостол.

“Скажіть будь -ласка , як мали б тут поступати працівники поліції , коли хамло на прізвище Башта , схопивши за коси молоду дівчину поліцейську , б’є її головою об автомобіль ? Я б не звинувачував батька цієї дівчини , коли б він побив об голову цього хама його інвалідну коляску . Беру під особистий контроль розслідування цього інциденту і наголошую- статус депутата обласної ради не допоможе”, – написав радник.

Нагадаємо, у результаті побоїв, у патрульного закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій нижньої щелепи. У дівчини-поліцейського закрита черепно-мозкова травма, забій м’яких тканин волосистих частин голови та струс.

“Це вже справа честі поліцейських довести слідство до суду , незважаючи на статус , політичну приналежність порушника чи фізичних вад . В Америці за такі дії особа просто отримала б кулю в голову . Чи могли б поліцейські примінити силу в цьому випадку ? На жаль , згідно чинного законодавства , ні , і він про це знав . Говорити про мораль і якусь жаль до інваліда – хама , думаю ,не має змісту”, – додав Михайло Апостол.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: