Головна Новини Справа братів Козаків: що кажуть свідки і де елітні авто, куплені на...

Справа братів Козаків: що кажуть свідки і де елітні авто, куплені на людські кошти

Незаконне використання гуманітарної допомоги або благодійних пожертв у воєнний час та ще й в особливо великих розмірах. У цьому підозрюють двох братів із Ланівців – Івана та Андрія Козаків.

Про затримання чоловіків стало відомо 11 травня. Їм обрали запобіжний захід — тримання під вартою із можливістю внести заставу у понад мільйон гривень для кожного, повідомляє Тернопіль 1

Все почалося у 2019 році. Тоді троє хлопців заснували організацію “Благодійний фонд «Милосердя заради майбутнього»”. 14 травня 2020-го на сторінці фонду у фейсбук благодійники звітують про завершення першої благодійної акції в умовах карантину. Оскільки більше дописів на сторінці немає, ця акція, припускаємо, стала і останньою на той момент.

Як зазначали у поліції, фонд відновив свою роботу з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Інформацію про збір коштів і передачу допомоги нашим захисникам, розміщали не на сторінці організації, а робив це на особистій сторінці один із засновників – Андрій Козак.