Спиртзаводи на Тернопільщині запрацюють вже цього тижня?
92831Керівник ДП “Укрспирт” Роман Іванюк розповів про перспективи роботи спиртової галузі, зокрема наголосив на тому, що спиртозаводи, мають не просто існувати, а повноцінно функціонувати і приносити державі прибуток. Зокрема, йдеться про МПД на Тернопільщині  у Кобиловолоках та Марилівці.
Про це повідомили в прес-службі ДП “Укрспирт”

Так, найближчим часом мають запрацювати спиртові заводи у Тернопільській області. Марилівський та Кобиловоцький мають запустити вже цього тижня, ще два – до кінця місяця.
«Максимальне зниження собівартості продукції – це основний принцип роботи всіх заводів. Будуть працювати лише ті підприємства, які найкращі за собівартістю. Наразі перед підприємствами стоять такі найголовніші завдання як запровадження заходів з енергозбереження, вибір правильної сировини та контрагентів», – повідомив Роман Іванюк директорам заводів.

Окрім того, в.о. директора «Укрспирту» повідомив, що найближчим часом буде реорганізовано керівні структури спиртозаводів.

«Я наполягаю на оптимізації адміністрації, а відтак, зменшенні витрат на її утримання. Нам зараз потрібна ефективна робота, а не низка керівників на непрацюючому заводі. Це стосується як центрального апарату, так і МПД», – наголосив Роман Іванюк.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: