Головна Новини Союз християнських матерів апелює до Посольства Божого і секти Догнала

Союз християнських матерів апелює до Посольства Божого і секти Догнала

Сьогодні на адресу нашої редакції надійшов лист-відповідь на нашу і на колег із За Збручем статтю про те, що «Союз християнських матерів» є повязаний із сектою Догнала, в якій ми спробували проаналізувати їхню діяльність у сусідній Львівській області і все вказувало на те.

В листі йдеться про недостатню професійність представників ЗМІ, однак жодного спростування немає, що ця громадська організація, яку після маніфестації в Тернополі почали повязувати ще і з сектою «джерельця» з парку Національного відродження та з представниками ВО Свобода, які активно підтримували цю сумнівну громадську ініціативу, не є повязана із сектантами немає. Натомість у самому листі представники Союзу, самі повязали свій рух протии гендеру і ювенальної юстиції з такими скандальними релігійними угрупованнями, як УПЦ(МП), окремих окремих дієцезій РКЦ, УПГКЦ (в католицьких колах її таврують як «секта Догнала»), «Добра Новина», «Посольство Боже» та рядом інших протестантських деномінацій.

Ми вже неодноразово звертали увагу на гомофобські і анти ювенальні настрої окремих побратимів-свободівців. Зокрема наші публікації про істеричне ставлення до цих проблем Михайла Головка, який був також помічений у рядах маніфестантів 19 квітня.

Михайло Головко співорганізатор маніфесту, голова ГО “Твереза Тернопільщина” розповів “Сьогодні дитина має право тепер подавати на батьків до суду, сьогодні може по скарзі, дитина скаржитись там припустимо вчителю чи спеціальному соціальному працівнику, соціальної політики на те, що припустимо його вдома заставляють якусь там робити роботу, чи насварились – це вже називається порушенням прав дитини і це є загроза в батьків, сім’ю позбавити прав батьківських, відлучити її від сім’ї нормальної і віддати її на усиновлення”, – цитує ТВ4

Нагадаємо, що пан Михайло Головко минулого року отримав церковну відзнаку, а саме орден за «заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви» з рук Патріарха Київський і всієї Руси-України Філарета. (Невже за співпрацю з сектантами?)

В листі також йдеться про те, що підтримують їх деякі міські і обласні ради. За нашим спостереженням, це ті органи місцевого самоврядування в яких сильні позиції ВО Свобода. В листі це описано так “Проте приписувати цю боротьбу виключно лише окремим християнським конфесіям не можна, адже із відповідними зверненнями до Президента та Верховної Ради України вже виступили: Львівська міська рада (31.03.2011), Івано-Франківська міська рада(14.04.2011), Львівська обласна рада (18.10.2011), Волинська обласна рада (12.03.2012), у Рівенську обласну раду було внесено проект аналогічного звернення. “

Ми в одній зі статей повідомляли, що напередодні маніфестації з’явилися у місті листівки в яких чітко вказаний перелік «ворогів» і навіть вказані деякі прізвища. Однак Союз відхрещується від них: «Крім цього, заявляємо, що “Союз християнських матерів” не має жодного відношення до т.зв. листівок зі словом «Ганьба», які радикально висвітлено в деяких статтях. Обурює той факт, що нам безпідставно приписують їх авторство», – ми всетаки схильні вважати по іншому, адже просто так листівки певної тематики не появляються, крім того що нікому на той час не було відомо про акцію.

Нам також не зрозуміло, що ж мають на увазі автори маніфестації та прес-релізів під поняттям гендер, а також чому вони не підтримують і не апелюють до звернень патріархів традиційних церков щодо гомосексуалізму та інших подібних суспільних явищ.

Довідка: 

Гендер (англ. gender, від лат. Genus «рід») – соціальна стать, що визначає поведінку людини в суспільстві і те, як це поведінка сприймається. Це та статеворольова поведінка, яка визначає відносини з іншими людьми: друзями, колегами, однокласниками, батьками, випадковими перехожими і т. д.
У психології та сексології поняття «гендер» вживається в більш широкому сенсі, маючи на увазі будь-які психічні або поведінкові властивості, що асоціюються з маскулінність і фемінінність і імовірно відрізняють чоловіків від жінок (раніше їх називали статевими властивостями або розходженнями)

Ювена́льна юсти́ція (лат. juvenālis — юнацький; лат. Jūstitia — правосуддя) — правова основа західної моделі системи установ і організацій, що здійснюють правосуддя у справах про правопорушення, скоєні неповнолітніми та щодо неповнолітніх.

 

 


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here