![098](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/05/098-640x360.jpg)
У Тернополі вкотре заговорили про осіб ромської національності. У соцмережах пишуть, що непрохані гості цього разу оселилися між Петриками і “Білим замком”. Довкола їхнього табору купи сміття, а ще сморід. Просять відповідні служби звернути увагу.
У Тернополі вкотре заговорили про осіб ромської національності. У соцмережах пишуть, що непрохані гості цього разу оселилися між Петриками і “Білим замком”. Довкола їхнього табору купи сміття, а ще сморід. Просять відповідні служби звернути увагу.